1398/10/27

برگه مجری، برگه مهندس مجری، برگه مجری ذیصلاح، قیمت برگه مجری، فروش برگه مجری، همکاری با مهندسین، گزارش پایان یافتن اجرای پروژه بر اساس قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان

قیمت برگه مجری ذیصلاح

برگه مجری - برای شروع به کار هر ساختمان نیاز است که شخص ذیصلاح حقیقی یا حقوقی به عنوان مجری ساختمان معرفی گردد که بسته متراژ و تعداد سقف میتواند شامل مهندسین پایه 4 تا پایه 1 عمران یا معماری (طبق جدول ذیل) و برای متراژ های بالای 4000 متر نیاز به مجری حقوقی میباشد ،این شرکت آماده همکاری و معرفی مهندسین مجرب برای هر نوع پروژه ساختمانی میباشد.

برگه مجری می تواند به دو شکل برگه مجری حقیقی و برگه مجری حقوقی صادر شود.


استحکام بنا و نحوه اخذ برگه استحکام بنا و برگ تعهد نظارت سازه شهرداریها برای صدور پایان کار برای ساختمان های فاقد مهندس ناظر یا ساختمان‌های معمارساز

یکی از راهکارهایی که سازمان نظام مهندسی برای رفع مشکل ساختمان های بی کیفیت و همچنین جلوگیری از بسیاری از خطرات ساختمانی در نظر گرفته است ارائه برگه مجری ذیصلاح و انجام کار توسط مجری ذیصلاح می باشد. برای دریافت برگه مجری ساختمان باید برگه شروع عملیات ساختمانی صادر نشده باشد. و در واقع برای صدور شروع عملیات ساختمانی نیاز به برگه مجری ذیصلاح می باشد. در صورتی که شروع عملیات ساختمانی زمانی انجام شود که برگه مجری دریافت نشده باشد. و از کارگران ماهر که دارای گواهینامه فنی نباشند و یا از اتباع خارجی بدون مجوز استفاده شود مراتب به نظام مهندسی ابلاغ می شود.

برگه مجری حقیقی چیست؟

برگه تعهد بطور یقین برگه مجری حقیقی در کنار اخذ سایر مجوز ها و برگه های معماری ساختمان، یکی از مراحل ضروری کار است، برگ تعهد نظارت سازه شامل برگه های محاسبات، تاسیسات برق و مکانیک و تعهد طراحی معماری می باشند. و در ابتدای تشکیل پرونده جهت صدور جواز ساخت از مدارک الزامی است.

مجری ذیصلاح طی سندی که ممکن است قرارداد و یا برگه تعهد باشد،اجرای ساختمانی را بر عهده می‌گیرد. شهرداری برای سهولت امر، فرم‌هایی را چاپ کرده و از مالکان می خواهند جهت صدور پروانه ساخت آن برگه ها را به مهر و امضای مهندسان مربوطه برسانند.

در ماده 4 قانون نظام مهندسی ساختمان ذکر شده است. که از تاریخی که وزارت مسکن و شهرسازی با کسب نظر از وزارت کشور در هر محل حسب مورد اعلام نماید. اشتغال اشخاص حقیقی و‌ حقوقی به آن دسته از امور فنی در بخش‌های ساختمان و شهرسازی که توسط وزارت یاد شده تعیین می ‌شود. مستلزم داشتن صلاحیت حرفه‌ ای است‌.

بر اساس اسناد قانونی اجرای فرآیند ساختمان ‌سازی، فقط افراد صاحب صلاحیت و تحت شرایطی که قوانین و مقررات تعیین کرده است می‌توانند مجری این امور شوند و تقاضای برگه مجری داشته باشند. نکته ‌ای که باید خیلی مورد توجه قرار گیرد این است که مهندسان مجری حتما قبل از صدور برگ تعهد اجرا باید مطالعات ویژه ای در حوزۀ مسئولیت ها و اختیارات خود داشته باشند تا به واسطه آگاهی نداشتن از ابعاد مختلف آن، مورد ضرر و خسارت نگردند.

قیمت برگه مجری ساختمان و برگه مجری ذیصلاح فیمت برگه مجری برگه مجری حقیقی

لازم بذکر است که شرکت دیبا سازان پویا، آماده همکاری با مهندسین دارای پروانه می باشد.

دانلود برگه تعهد مسئولیت سازنده ساختمان (برگه مجری)

تعهدات کارفرما جهت اخذ برگه مجری ذیصلاح

1- عدم دخالت و عدم ارائه طریق در طراحی معماری و محاسباتی (از نظر ضوابط و مقررات).
2- انجام کلیه عملیات ساختمانی، از شروع تا اتمام با اطلاع و تعهد نظارت مهندس ناظر مربوط. و مطابق با مفاد پروانه ساختمانی و نقشه های تصویبی و خودداری از انجام هرگونه عملیات غیرمجاز.
3- اخذ مجوز شروع عملیات ساختمانی از مهندس ناظر و ارائه آن به منطقه قبل از آغاز عملیات کارگاهی.
4- تامین کلیه وسائل ایمنی کارگاه مطابق با نظر مهندس ناظر مربوطه. و پیش بینی های لازم در زمان عقد قرارداد با پیمان کاران در این زمینه و قبول مسئولیت حوادث ناشی از عدم رعایت آن.
5- بکارگیری اکیپ های فنی و تخصصی در کلیه مراحل ساختمانی.

دانلود برگه مجری یا برگه تعهد مسئولیت سازنده ساختمان

در انجام پروژه های خاص اگر مجري شهرداری و مجری ذیصلاح مستقر در پروژه نباشد. به اداره کار گزارش خواهد شد.

اخذ برگه مجری و ارائه خدمات مشاوره درخصوص مجری ذیصلاح به کارفرمایان وسازندگان محترم به صورت حضوری وغیرحضوری.

مجری ذیصلاح حقوقی و حقیقی با ثبت در سازمان نظام مهندسی با قیمت مناسب،بدون واسطه، در کوتاه ترین زمان ارتباط مستقیم با مهندسان مجری دارای ظرفیت آزاد و آماده به کار.

قیمت برگه مجری ساختمان

مهندسین پایه 4 تا پایه 1 عمران با توجه به متراژ و تعداد سقف می توانند. به عنوان مجری ذیصلاح هنگام شروع به کار ساختمان انتخاب شوند. شرکت دیبا سازان پویا آماده ی همکاری و معرفی مهندسین مجرب برای هر نوع پروژه ساختمانی با مناسب ترین قیمت برگه مجری میباشد. برای استعلام قیمت برگه تعهد مجری می توانید از قسمت تماس با ما و یا شماره های ذکر شده در ذیل همین مطلب با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات ارائه دهنده شرکت دیبا سازان پویا

مجری حقیقی و حقوقی نظام مهندسی ونظارت انتخابی سازمان نظام مهندسی
همکاری با مهندسین پایه یک ، پایه دو و پایه سه مجری در شرکت حقوقی معتبر
اخذ جواز ساخت و برگه استحکام بنا طراحی چهار گرایش فاز یک و دو
اجرای پروژه های ساختمانی و طراحی داخلی (طراحی دکوراسیون داخلی)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در این زمینه با شماره های زیر تماس بگیرند.
تلفن های دفتر: 46020419 – 021 و 46020421-021
تلفن مستقیم مدیرعامل: 09126714639 مهندس عسلیان
تلفن سایر اعضای هیئت مدیره: 09125029582 مهندس رضایی – 09124022401 مهندس جعفری

برگه مجری

خدمات قابل ارائه

 • معرفی مهندسین مجرب
 • تعیین قیمت برگه مجری ساختمان
 • استعلام قیمت برگه تعهد مجری

نظرات کاربران در مورد برگه مجری

 • محمدی نیا

  1399/07/29 11:31:41 صبح

  این قیمت های سال 99 هست؟ و البته زیاد هم واضح و مشخص نیست

  شایان سالاری

  1400/05/11 12:31:34 عصر

  آره منم نگاه می کنم برای پارسال هست، لطفا قیمت های امسال رو بزارید

 • سینا زرین گو

  1399/12/27 10:16:32 صبح

  این برگه ها چند وقت اعتبار دارند؟

 • مومنی

  1400/03/18 03:27:12 صبح

  با سلام، اخذ برگه مجري هم مربوط به مالک می شود؟

 • شایان سالاری

  1400/05/11 12:29:14 عصر

  حداکثر متراژ با تعداد طبقات تعریف شده برای مهنس مجری پایه 3 چقدر است؟

نظرات خود را در مورد برگه مجری اینجا بنویسید

مطالب مرتبط با برگه مجری