استحکام بیلبوردهای تبلیغاتی محیطی و تاییدیه استحکام تابلو های تبلیغاتی یا بیلبورد ، محاسبه و طراحی فنداسیون سازه و اسکلت کلیه تابلوهای تبلیغاتی.

1400/02/27

تاییدیه استحکام بیلبوردهای تبلیغاتی

بیلبورد چیست؟ بیلبورد یا تابلو تبلیغاتی یک ساختار تبلیغاتی بزرگ در فضای باز به منظور نمایش کالا تولید کننده و یا خدمات دهنده است. که به طور معمول در مناطق پر رفت و آمد مانند جاده های شلوغ یافت می شود. بیلبوردها تبلیغات بزرگی را به عابران پیاده و رانندگان عبوری ارائه می دهند. به طور معمول مارک ها از بیلبوردهای تبلیغاتی برای ساخت مارک های خود یا فشار به سمت محصولات جدید خود استفاده می کنند.

بزرگترین تابلوهای تبلیغاتی با اندازه معمولی عمدتا در بزرگراههای اصلی ، بزرگراه های اصلی یا شریان های اصلی قرار دارند. و به قرار گرفتن در معرض مصرف کننده با چگالی بالا (بیشتر در معرض ترافیک وسایل نقلیه) نظارت می کنند. اینها نه تنها به دلیل اندازه ، بلکه به دلیل داشتن امکان "شخصی سازی" خلاقانه از طریق پسوندها و تزئینات ، بیشترین میزان دید را دارند.

پوسترها شکل رایج دیگر تبلیغات بیلبورد هستند که بیشتر در امتداد جاده های شریانی اولیه و ثانویه قرار دارند. پوسترها قالب کوچکتری دارند. و عمدتا توسط ساکنان و ترافیک مسافربر ، و در معرض قرار گرفتن عابر پیاده ، مشاهده می شوند.

مقاوم سازی تابلوهای تبلیغاتی استیل

بیلبوردهای تبلیغاتی نوعی متفاوت از حروف استیل همانند : حروف استیل نقره ای براق، طلایی براق، طلایی خش دار، نقره ای خش دار، دودی و مسی موجود وقابل ساخت و عرضه میباشد.

استحکام تابلو تبلیغاتی استیل

طراحی و مقاوم سازی تابلوهای تبلیغاتی کامپوزیت

یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی تابلو سازی کامپوزیت می باشد. که امروزه جایگاه خاصی به خاطر سبک بودن، تنوع در رنگ، مقاوم بودن در برابر شرایط جوای و شکل پذیری خوب باعث شده است که بسیاری از تابلو سازان داخلی از این نوع جنس به عنوان قالب اصلی بیلبورد استفاده نمایند.

کامپوزیت پانل یکی از مدرن ترین مصالحی است که استفاده از آن، این روز ها در میان معماران و طراحان نما رواج یافته است.

ویژگیهای بیلبوردهای کامپوزیت

تابلوهای کامپوزیت بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیاز های سازندگان را برآورده میکند و به همین خاطر به صورت یکی از مصالح خاص و شیک مطرح میگردد.

بیلبوردهای تبلیغاتی ترکیبی و تابلوهای حروف پلاستیک یا پلکسی

در بیلبوردهای تبلیغاتی ترکیبی، حروف برجسته ترکیبی از پلاستیک و فلز است. وجود پلاستیک در حروف باعث ایجاد فضایی برای عبور نور میشود. در تولید تابلوهای حروف پلاستیک یا پلکسی تبلیغاتی از طلق های پلکسی گلاس در رنگهای متفاوت استفاده میگردد.

طراحی و مقاوم سازی تابلوهای حروف فلزی

در گذشته از آلیاژی از جنس برنز یا برنج برای ساخت آن استفاده میشد. برنز و برنج به مرور بر اثر عوامل طبیعی سیاه میشوند و نیاز به پرداخت دارند. اما در حال حاضر از استیل برای ساخت حروف برجسته فلزی این نوع تابلو تبلیغاتی استفاده  میشود.

حروف برجسته ای که در این تابلوها به کار می رود از جنس فلز بوده و از این رو نور را از خود عبود نمیدهد. برای نورپردازی در این نوع تابلوها در نصب این نوع تابلو از سطح پایه ای استفاده میکنند.

مقاوم سازی و طراحی بیلبوردهای پشت بامی

تابلوهای پشت بامی برای نصب در نقاط مرتفع و پشت بام ها مناسب می باشند. برای زیرسازی این نوع تابلو از پروفیل آهن استفاده میشود. حروف برجسته ای که در تابلوهای پشت بامی استفاده میشوند از جنس چلنیوم، حروف پلکسی و یا استیل میباشند.

طراحی و استحکام تابلو های تبلیغاتی

تبلیغات بیلبورد به گونه ای طراحی شده اند که توجه فرد را به خود جلب کرده و تصویری به یادماندنی را بسیار سریع ایجاد می کنند. و خواننده را وادار می کند بعد از عبور از تبلیغات ، به فکر تبلیغ باشد. آنها باید در مدت زمان بسیار کمی قابل خواندن باشند. زیرا معمولاً هنگام عبور از آنها با سرعت زیاد خوانده می شوند. بنابراین معمولاً فقط چند کلمه ، با چاپ بزرگ ، و یک تصویر طنز یا دستگیر کننده با رنگ درخشان وجود دارد.

برخی از طرح های بیلبورد در خارج از فضای واقعی که بیلبورد به آنها می دهد می ریزد و قسمتهایی از شکل ها از لبه های بیلبورد آویزان می شوند. یا به صورت سه بعدی از بیلبورد خارج می شوند.

استحکام بیلبوردهای تبلیغاتی

گروه مهندسی معماری و ساختمانی دیبا سازان پویا با توجه به سابقه طولانی و همچنین با دارا بودن مهندسین کارآزموده. و مسلط به طراحی سازه بیلبوردهای تبلیغات محیطی، مفتخر است. آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های تبلیغاتی در خصوص تاییدیه استحکام تابلوهای تبلیغاتی و بلیبورد. به شرح ذیل اعلام نماید.

مقاوم سازی و بروزرسانی طرح سازه بیلبوردهای در حال بهره برداری

  • محاسبه و طراحی فنداسیون سازه و اسکلت کلیه تابلوهای تبلیغاتی.
  • بیلبورد های ثابت و دستی بزرگراهی تک پایه و چند پایه.
  • عرشه پل های سواره رو و عابر پیاده.
  • شاسی انواع لایت باکس های مترو.
  • شاسی تابلوهای تبلیغاتی بیلبورد.
  • نمای ظاهری تابلوهای تبلیغاتی.
  • ساخت و طراحی انواع استرابورد.
  • بیلبورد های چند وجهی.
  • بیلبورد های بادبانی.
  • بیلبورد های گردان.طراحی داخلی دکوراسیون

طراحی داخلی دکوراسیون یک فرایند خلاقانه و هنری است که هدف آن بهبود ظاهر و ارتباط فضای داخلی است. این فرایند شامل انتخاب و ترکیب رنگ‌ها، مصالح، مبلمان، نورپردازی، تزئینات و سایر عناصر تزئینی است. طراحی داخلی دکوراسیون به منظور ایجاد یک فضای زیبا، عملکردی و سازگار با نیازهای ساکنان یا کاربران فضا انجام می‌شود. گاها طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی اشتباه گرفته می‌ شوند اما کاملا شبیه نیستند. چند تفاوت عمده بین این دو حرفه وجود دارد ازجمله تفاوت‌های‌ ظریف و تفاوت‌های مهم. هنگامی که تصمیم می گیرید؛ برنامه ریزی تغییرات در خانه خود به چه نوع کمکی نیاز دارید، تفاوت بین طراحان و دکوراتورهای حرفه ای را می ‌فهمید، گواهی نامه‌ آن‌ها، تحصیلات آن‌ها، خدمات و مشتریان آن‌ها.

نظرات کاربران در مورد استحکام تابلو های تبلیغاتی

نظرات خود را در مورد استحکام تابلو های تبلیغاتی اینجا بنویسید