1400/02/27

شرکت مدیریت پیمان طراحی سازه ساختمان یک تحقیق روشمند برای بدست آوردن مشخصات اقتصادی یک سازه یا یک عنصر سازه ای برای حمل ایمن بار پیش بینی شده است.

استحکام تابلو های تبلیغاتی و بیلبورد
شرکت مدیریت پیمان

چک لیست استحکام بنا برگه سبز معماری

استحکام بیلبوردهای تبلیغاتی محیطی و تاییدیه استحکام تابلو های تبلیغاتی یا بیلبورد ، محاسبه و طراحی فنداسیون سازه و اسکلت کلیه تابلوهای تبلیغاتی.

استحکام تابلو های تبلیغاتی

بیلبورد چیست؟ بیلبورد یا تابلو تبلیغاتی یک ساختار تبلیغاتی بزرگ در فضای باز به منظور نمایش کالا تولید کننده و یا خدمات دهنده است. که به طور معمول در مناطق پر رفت و آمد مانند جاده های شلوغ یافت می شود. بیلبوردها تبلیغات بزرگی را به عابران پیاده و رانندگان عبوری ارائه می دهند. به طور معمول مارک ها از بیلبوردهای تبلیغاتی برای ساخت مارک های خود یا فشار به سمت محصولات جدید خود استفاده می کنند.

بزرگترین تابلوهای تبلیغاتی با اندازه معمولی عمدتا در بزرگراههای اصلی ، بزرگراه های اصلی یا شریان های اصلی قرار دارند. و به قرار گرفتن در معرض مصرف کننده با چگالی بالا (بیشتر در معرض ترافیک وسایل نقلیه) نظارت می کنند. اینها نه تنها به دلیل اندازه ، بلکه به دلیل داشتن امکان "شخصی سازی" خلاقانه از طریق پسوندها و تزئینات ، بیشترین میزان دید را دارند.

پوسترها شکل رایج دیگر تبلیغات بیلبورد هستند که بیشتر در امتداد جاده های شریانی اولیه و ثانویه قرار دارند. پوسترها قالب کوچکتری دارند. و عمدتا توسط ساکنان و ترافیک مسافربر ، و در معرض قرار گرفتن عابر پیاده ، مشاهده می شوند.

طراحی و استحکام تابلو های تبلیغاتی

تبلیغات بیلبورد به گونه ای طراحی شده اند که توجه فرد را به خود جلب کرده و تصویری به یادماندنی را بسیار سریع ایجاد می کنند. و خواننده را وادار می کند بعد از عبور از تبلیغات ، به فکر تبلیغ باشد. آنها باید در مدت زمان بسیار کمی قابل خواندن باشند. زیرا معمولاً هنگام عبور از آنها با سرعت زیاد خوانده می شوند. بنابراین معمولاً فقط چند کلمه ، با چاپ بزرگ ، و یک تصویر طنز یا دستگیر کننده با رنگ درخشان وجود دارد.

برخی از طرح های بیلبورد در خارج از فضای واقعی که بیلبورد به آنها می دهد می ریزد و قسمتهایی از شکل ها از لبه های بیلبورد آویزان می شوند. یا به صورت سه بعدی از بیلبورد خارج می شوند.

استحکام بیلبوردهای تبلیغاتی

گروه مهندسی معماری و ساختمانی دیبا سازان پویا با توجه به سابقه طولانی و همچنین با دارا بودن مهندسین کارآزموده. و مسلط به طراحی سازه بیلبوردهای تبلیغات محیطی، مفتخر است. آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های تبلیغاتی در خصوص تاییدیه استحکام تابلوهای تبلیغاتی و بلیبورد. به شرح ذیل اعلام نماید.

مقاوم سازی و بروزرسانی طرح سازه بیلبوردهای در حال بهره برداری

  • محاسبه و طراحی فنداسیون سازه و اسکلت کلیه تابلوهای تبلیغاتی.
  • بیلبورد های ثابت و دستی بزرگراهی تک پایه و چند پایه.
  • عرشه پل های سواره رو و عابر پیاده.
  • شاسی انواع لایت باکس های مترو.
  • شاسی تابلوهای تبلیغاتی بیلبورد.
  • نمای ظاهری تابلوهای تبلیغاتی.
  • ساخت و طراحی انواع استرابورد.
  • بیلبورد های چند وجهی.
  • بیلبورد های بادبانی.
  • بیلبورد های گردان.
نظرات کاربران در مورد تاییدیه استحکام تابلو های تبلیغاتی

نظرات خود را در مورد تاییدیه استحکام تابلو های تبلیغاتی اینجا بنویسید