1400/06/19

بسیاری از افراد فکر میکنند طراحی داخلی و طراحی معماری داخلی یکسان هستند. نه واقعا. اگرچه شباهت های زیادی است. با این حال ، هم خدمات طراحی داخلی و هم خدمات معماری داخلی با هم ارتباط تنگاتنگی دارند.

معماری داخلی چیست

اگرچه عملکردهای معمار داخلی و طراح داخلی بسیار با هم همپوشانی دارند ، اما باید توضیح داد که آنها کاملاً متفاوت هستند و تفاوت های زیادی بین این دو حرفه وجود دارد:

معماران داخلی با بازسازی سازه سروکار دارند : این بدان معناست که معمار داخلی معمولاً کل ساختار داخلی را طراحی می کند و در سطح فنی تری در روند طراحی آنها نقش دارد. آنها با سازندگان ، پیمانکاران و تکنسین ها همکاری می کنند تا بازسازی یا نوسازی یک سازه موجود را تسهیل کنند. در حالی که طراح داخلی اساساً وظیفه سازماندهی فضای ایجاد شده توسط معمار را دارد تا جادارتر به نظر برسد یا بهتر به نظر برسد.

برای معمار شدن به مجوز نیاز دارید: تفاوت اصلی معماری داخلی با طراحی داخلی این است که همه معماران باید مجوز داشته باشند تا خود را معمار بنامند و معماری را تمرین کنند. از سوی دیگر ، هر کسی که دارای سلیقه خوب است می تواند خود را طراح داخلی بنامد ، لزوماً نیازی به مطالعه برای آن نیست.

طراحی داخلی بیشتر به زیبایی شناسی مربوط می شود: طراحی داخلی حرفه ای است که بر برنامه ریزی فضا متمرکز است ، طراحی های منسجم و زیبا را برای فضای داخلی خانه و مشاغل در محیط یا سازه های موجود ایجاد می کند.

شرایط مختلفی وجود دارد: برای اینکه یک طراح داخلی رسمی باشید ، برخی از کشورها ممکن است به مجوز یا مجوز از شورای اعتباربخشی طراحی داخلی آن کشور نیاز داشته باشند. شورای ملی برای صلاحیت طراحی داخلی یک امتحان سه قسمتی است که بالاترین سطح گواهینامه را برای طراحان داخلی ارائه می دهد و می تواند شانس موفقیت شما در کارآموزی طراحی داخلی یا شرکت طراحی را افزایش دهد.

تفاوت معماری داخلی با طراحی داخلی چیست؟

خدمات قابل ارائه

  • تاریخ معماری داخلی
  • پروژه طراحی دکوراسیون داخلی
  • رشته معماری داخلی
  • معماری داخلی در ایران

نظرات کاربران در مورد تفاوت معماری داخلی با طراحی داخلی چیست؟

نظرات خود را در مورد تفاوت معماری داخلی با طراحی داخلی چیست؟ اینجا بنویسید

مطالب مرتبط با تفاوت معماری داخلی با طراحی داخلی چیست؟